♥♥♥دریافت قیمت روز و مشاوره رایگان♥♥♥

یخچال فریزر دوقلو الجی مدل 401 – 404

محصول جدید

توضیحات محصول

یخچال فریزر دوقلو ال جی مدل 401 – 404 با ظرفیتی معادل با 40 فوت، یکی از حجیم ترین یخچال فریزر های موجود در بازار می باشد، این یخچال به کمپرسور اینورتر خطی معروف ال جی مجهز بوده و مصرف انرژی بسیار پایینی دارد، 

جزییات بیشتر

88 قلم

مشاوره و خرید درباره این محصول

09184888850  آقای رسولی | 08734216631 دفتر مرکزی

22,800,000 تومان بدون مالیات.

اطلاعات بیشتر

ظرفیت بالای یخچال دوقلو ال جی مدل 401 – 404

هدف از خریداری یخچال های دوقلو، بیشتر، ظرفیت آنها می باشد، به عبارتی افرادی که این نوع از یخچال ها را خریداری می نمایند. یا از خانواده های پرجمعیت بوده و یا مواد غذایی بسیار زیادی را ذخیره می نمایند. با وجود ظرفیت بالای یخچال های دو قلوی ال جی مدل 401 – 404  شما می توانید مواد غذایی بیشتری را نیز حتی نسبت به سایر یخچال های دو قلو از برند های دیگر ذخیره نمایید. به عبارتی همانطور که گفته شد ظرفیت این یخچال برابر با 40 فوت می باشد که به صورت خالص حدود 767 لیتر را در اختیار شما می گذارد. لازم به ذکر است که قسمت بیشتری از این ظرفیت متعلق به یخچال و مقدار کمتری از ان متعلق به فریزر می باشد.

دیواره های باریک برای افزایش فضای داخلی یخچال

دیواره های یخچال و فریزر دوقلو ال جی مدل 401 – 404 به منظور افزایش ظرفیت خالص دستگاه همواره باریک تر از قبل ساخته شده اند. لازم به ذکر است که این کاهش ضخامت به هیچ وجه باعث سریع تر گرم شدن یخچال نشده و تنها تاثیر آن بر روی ظرفیت یخچال و در جهت افزایش آن می باشد.

بهینه سازی مصرف انرژی

طی سالیان اخیر شرکت ال جی همواره جزو سردمداران در زمینه ی بهینه سازی مصرف انرژی در یخچالهایش بوده است در زیر به چند مورد از امکانات یخچال دو قلو ال جی مدل 401 – 404 می پردازیم که باعث شده راندمان مصرف انرژی این یخچال حجیم بر روی A+++ قرار گیرد.

کمپرسور اینورتر خطی

این کمپرسور با کم کردن یک سری از قطعات نسبت به کمپرسور های پیستونی و همچنین بهبود عملکرد، باعث کاهش اصطکاک موتور و در نتیجه افزایش طول عمر آن و همچنین کاهش مصرف انرژی و در نتیجه کاهش هزینه های برق شده است . از دیگر مزیت های کمپرسور اینورتر خطی، افزایش طول عمر مواد غذایی و ماندگاری آنها برای مدت زمانی طولانی تر می باشد. به عبارتی این یخچال با کاهش نوسانات دمایی همواره دمای داخل را بر روی مقداری ثابت نگه داشته و به این ترتیب طول عمر مواد غذایی را افزایش می دهد.

قابلیت Eco Friendly

با خرید یخچال دوقلو ال جی دوست دار محیط زیست باشید. کمپرسور اینورتر خطی به کار گرفته شده در این یخچال تا حدود 45% از گاز CO2 تولید شده توسط این یخچال در سال را کاهش می دهد. این میزان از کاهش تولید گاز CO2 برابر با کاشت 12 درخت می باشد.

تازگی مواد غذای در یخچال دوقلو ال جی

ماندگاری مواد غذایی در یخچال های ال جی همواره در محوریت اهداف شرکت ال جی قرار داشته است. یخچال دو قلو ال جی نیز از قافله جا نمانده و از بسیاری از این قابلیت ها برخوردار می باشد :

قابلیت Fresh Cooling

در یخچال دوقلو ال جی در هر طبقه از یخچال خروجی هایی تعبیه شده است که هوای سرد را به صورت یکنواخت در کل طبقات پخش می کند و باعث یکنواختی و حفظ دمای داخل یخچال در سطحی مطلوب می شود. و باعث تازه ماندن بیشتر مواد غذایی داخل می شود.

قابلیت No Frost

آب کردن برفک یخچال همیشه کاری عذاب آور بوده و گاهی باعث خراب شدن همه ی مواد غذایی که در مدت معلوم از یخچال بیرون می آوریم و یا بخشی از آن می شود. برفک ها در اثر نوسانات شدید دمایی و ایجاد اختلاف در دمای داخلی یخچال به وجود می آیند اما به لطف کمپرسور اینورتر به کارگرفته  شده در یخچال دوقلو ال جی مدل 401 – 404 دیگر شاهد نوسان دمایی زیاد در داخل یخچال نباشید. همچنین با وجود جریان هوای داخل یخچال حتی هنگام باز کردن درب یخچال نیز دما به سرعت به مقدار قابل قبول خود باز می گردد در نتیجه هیچ گونه برفکی بر روی مواد غذاییتان به وجود نمی آید و همیشه بهداشتی و بدون بو خواهند ماند.

راحتی

شرکت ال جی همواره راحتی کاربران و رضایت آنها از استفاده از لوازم های خانگی ال جی مخصوصا یخچال ها را مدنظر داشته است به همین منظور قابلیت هایی را به یخچال دوقلو ال جی اضافه کرده است که در زیر به شرح آنها می پردازیم:

آبریز باریک

هدف از خرید یخچال دوقلو ال جی مدل 401 – 404 در اختیار داشتن حجم زیاد و فضای مناسب می باشد. به همین منظور ال جی از هر تغییری استفاده کرده تا ظرفیت یخچال را افزایش دهد. در یخچال های قدیمی تر از یک آبریز با عمق زیاد استفاده می شد که فضای زیادی را در داخل اشغال می کرد. اما در یخچال های جدیدتر عمق آبریز کاهش داده شده و به اندازه ی نزدیک به 10 لیتر در ظرفیت یخچال تغییر ایجاد شده است.

روشنایی یخچال

وجود لامپ های پشت و بالای یخچال هر نقطه ای از یخچال را به هنگام باز کردن درب روشن می کند تا شما مواد غذایی خود را به راحتی پیدا کنید. همچنین این لامپ ها به شدت گرمای کمتری نسبت به لامپ های قدیمی تر ایجاد می کنند و طول عمر مفید بیشتری دارند.

باز شدن آسانتر درب یخچال دوقلو ال جی

همانطور که در ابتدای توضیحات به آن اشاره شد دستگیره های یخچال دوقلو ال جی مدل 401 – 404 دارای قابلیت easy open می باشند به این صورت که برای باز شدن یخچال ابتدا دستگیره کمی به بیرون کشیده می شود تا قفل در باز شود. وجود این قابلیت علاوه بر اینکه باعث می شود درب راحت تر باز شود. امنیت بیشتری را برای داخل یخچال به همراه دارد.

درب های Zero Clearance یخچال دوقلو ال جی این امکان را به شما می دهد که حتی در آشپزخانه های کوچک نیز یخچال را به راحتی در هر مکانی که دوست دارید حتی چسپیده به دیوار نیز قرار دهید. وشاهد باز شدن درب ها تا 90% بدون برخورد به دیوار بغلی باشید.