♥♥♥دریافت قیمت روز و مشاوره رایگان♥♥♥

کولرگازی 9000 سامسونگ

محصول جدید

کولرگازی 9000 سامسونگ

تا 60% صرفه جویی در مصرف انرژی در حالت کارکرد

دارای فیلتر Full HD جهت جلوگیری از انتشار ذرات آلرژی زا و گرد و غبار

سیستم شستشوی اتوماتیک اواپراتور(پانل داخلی)

روکش محافظ فین ها

محافظ کمپرسور در مقابل صدمات ناشی از نوسانات برق

سیستم Good Sleep II

سیستم تولید سرمایش سریع Turbo Cooling

جزییات بیشتر

این محصول در انبار موجود نیست

مشاوره و خرید درباره این محصول

09184888850  آقای رسولی | 08734216631 دفتر مرکزی

3,500,000 تومان بدون مالیات.

اطلاعات بیشتر

خواب خوش با Good Sleep :

بی خوابی شبانه اثر بدی روی شما در طول روز خواهد گذاشت. به همین خاطر است که قابلیت «خواب خوش» (Good Sleep) سامسونگ شرایط هوایی ایده آل را در اتاق خواب شما برقرار می سازد. با سیستم کنترل دقیق دما و تنظیم خودکار رطوبت، هر سه مرحله خواب شما از رطوبت و گرما محافظت شده و صبح با روحیه ای عالی بیدار خواهید شد تا روز جدیدی را شروع کنید. قابلیت «خواب خوش» نه تنها دقایق و ساعت های بی خوابی را از شما دور می کند، بلکه در مقایسه با حالت خنک کنندگی عادی تا 36% در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می نماید.

  

خواب راحت سامسونگ

  

ابا اینورتر هوشمن سامسونگ انرزی کمتری مصرف کنید و دما را در حد مطلوب نگه دارید :

سیستم های تهویه مطبوع سامسونگ سری مالدیوز با فن آوری هوشمن اینورتر نه تنها از انرژی کمتری برای کاربری بهینه استفاده می کند، بلکه یکی از بهترین رتبه های بهره وری انرژی ( EER 5.2 ) را بدست آورده است. کمپرسور های هوشمند اینورتر سامسونگ با استفاده از تنظیم هوشمند توان مصرفی، شما را در سریعترین حالت به دمای مطلوب رسانده و همزمان در مصرف برق صرفه جویی می کند. بعلاوه از دمای فضای شما در مقابل نوسانات دمایی محافظت می کند.

   

اینورتر هوشمند سامسونگ

   

فیلتر Full HD :

به خاطر وجود فیلترهای پیشرفته چگالی بالای کامل سامسونگ می توانید مطمئن باشید که هوای اتاق شما تازه و تمیز خواهد بود. فیلتر HD کامل می تواند کوچکترین ذرات میکروسکوپی گرد و غبار را نیز فیلتر کند و هوای آلوده را به هوای تازه و فرحبخش تبدیل نماید. تمیز کردن فیلتر نیز آسان شده است. فقط کافی است کثیفی های فیلتر را زیر آب بشویید تا فیلتر تمیز گردد. با مراقبت آسان و ساده از فیلتر، هوای خود را تازه و تمیز حفظ کنید.

   

فیلتر Full Hd سامسونگ

سیستم خنک کنندگی توربو :

کولر گازی های جدید سامسونگ در حالت توربو با بیشترین سرعت خود کار می کنند تا خیلی سریع به دمای تعیین شده برسند. با فن آوری خنک کنندگی توربوی سامسونگ می توانید محیط را در کمترین زمان ممکن خنک کنید.

 

خنک کنندگی توربو سامسونگ

   

تمیز کردن خودکار:

شاید از این مسئله آگاه نباشید اما کولرهای گازی می توانند کپک تولید کرده و جرم ها و باکتری ها را به اطراف منتشر سازند. دلیل آن اختلاف دمای بین هوای داخل و بیرون است که باعث جمع شدن رطوبت در داخل دستگاه می شود و هر جا که رطوبت و نم باشد، باکتری ها هم حضور خواهند داشت. راه حل ما؟ کولرهای گازی سامسونگ دارای قابلیت تمیز کردن خودکار هستند که حتی اگر دستگاه را خاموش کنید، فن را روشن نگاه می دارد تا در ضمن حفظ خشکی و عاری از بو بودن تمام اجزا و بخش ها از انتشار جرم ها و باکتری ها جلوگیری بعمل آورد.

   

سیستم شستشوی اتوماتیک سامسونگ

  

پوشش آنتی باکتریال :

این فیلتر به دلیل ساختار منحصر بفرد آنتی باکتریال خود می تواند ذرات بسیار ریز گرد و غبار و ویروس هایی را که نمی توانید مشاهده کنید بزداید. از محافظت کامل در برابر باکتری های ناخواسته بهره مند شوید تا هوایی تازه تر و تمیز تر تنفس کنید.