♥♥♥دریافت قیمت روز و مشاوره رایگان♥♥♥

کولرگازی 30000 سامسونگ

محصول جدید

کولر گازی سامسونگ در توان 30000 برای مساحت 90 متر مناسب است. کولر گازی اینورتر سامسونگ 2018 با گرید a در بانه یکی از کولر گازی های ارزان می باشد و اگر قصد خرید کولر گازی 2018 سامسونگ بانه را دارید با اوکی کالا تماس بگیرید

جزییات بیشتر

42 قلم

مشاوره و خرید درباره این محصول

09184888850  آقای رسولی | 08734216631 دفتر مرکزی

5,250,000 تومان بدون مالیات.

اطلاعات بیشتر

کولر گازی ۳۰۰۰۰ جدید سامسونگ 

کولر گازی ۳۰۰۰۰ سامسونگ سری مکس بیشترین میزان سرما را با مصرف کمترین مقدار انرژی ارائه خواهد داد و با 25% بازده بیشتر نسبت به رقبا، هزینه های مصرفی را کاهش می دهد. با روشن کردن این کولر گازی کم مصرف سامسونگ تفاوت را احساس می کنید. کولر گازی سامسونگ کم مصرف مکس ۳۰۰۰۰  مجهز به سیستم اینورتر هوشمند بوده و در 4 ظرفیت، با قابلیت تأمین سرمایش و گرمایش عرضه می شوند.کولر گازی جدید سامسونگ مدل مکس با رده انرژی +++A، از نوع کم مصرف می باشد و از گاز مبرّد R410A (سازگار با محیط زیست) استفاده می نماید. کولرگازی اینورتر سامسونگ مدل مکس ۳۰۰۰۰ بدون نیاز به هیچ گونه تنظیم دستی، بصورت اتوماتیک، ابتدا با استفاده از حالت خنک کننده سریع (Fast Cooling) هوا را خنک کرده ، سپس در حالت راحت قرار گرفته و دمای هوای دلخواه شما را بدون نیاز به خاموش روشن کردن کولر گازی حفظ می کند و همچنان بی خوابی در شب می تواند آغاز یک روز بد باشد، به همین دلیل کولر گازی 2018 اینورتر سامسونگ با بهره گیری از ویژگی Good Sleep آب و هوایی ایده آل در اتاق خواب شما به ارمغان می آورد. با سیستم کنترل دقیق دما و تنظیم خودکار رطوبت، از شما هنگام خواب در برابر رطوبت و گرما محافظت شده و صبح با روحیه ای عالی بیدار خواهید شد تا روز جدیدی را شروع کنید. ویژگی Good Sleep نه تنها دقایق و ساعت های بی خوابی را از شما دور می کند، بلکه در مقایسه با حالت خنک کنندگی عادی تا 36% در مصرف انرژی نیز صرفه جویی می نماید. محافظت کمپرسور و برد الکتریکی در مقابل صدمات احتمالی ناشی از نوسانات برق از طریق سیستم +Triple Protector انجام می شود همچنین سیستم های تهویه، تحمل نوسانات گسترده ولتاژ برق را ندارند، اما کولر گازی سامسونگ مکس ۳۰۰۰۰ بدون اینکه فشاری بر روی کمپرسور ایجاد کند این نوسانات ولتاژ را تا 25% تحمل می کند. خبر خوب برای افرادی که ساکن مناطقی با ولتاژ الکترونیکی متغیر هستند. بیشتر مردم زمانی خیلی دیر به فکر تمیز کردن فیلتر هوای کولر گازی اینورتر سامسونگ می افتند. ذرات گرد و غبار که در فیلتر هوا به دام می افتند، عملکرد نادرست کولرگازی و اسپلیت و رشد ویروس ها و در نهایت آلودگی هوا را به دنبال خواهد داشت. فیلتر کولر گازی سری جدید مکس سامسونگ از طریق نور آبی رنگ زمان تمیز کردن فیلتر را به کاربرهشدار می دهد و با وجود کمپرسور Ultra Tropical Rotary Plus TM در کولر گازی ۳۰۰۰۰ سرد و گرم  سری مکس جدید سامسونگ اینورتر در آب و هوای بسیار گرم نیز احساس خنکی خواهید کرد. به گونه ای که کمپرسور UTR Plus TM امکان کارکرد کولر را حتی تا دمای 60 درجه ی سانتیگراد فراهم می کند.کولر گازی 2018 مکس سامسونگ اینورتر نسبت به دیگر کولر گازی ها 12% کوچک تر و 20% سبک تر، اما به همان اندازه قدرتمند است. طراحی باریک و منحصر به فرد آن سبکی، نصب آسان، و زیبایی خانه ی شما را تضمین می کند.ما به سلامت شما اهمیت می دهیم، به همین دلیل است که سیستم های تهویه سامسونگ مجهز به فیلتر و سیستم تبخیرسازی با روکش فلز- نقره شده اند. فیلتر پوشیده از نقره کولر گازی و کم مصرف سامسونگ مدل مکس،گرد و غبار، قارچ و بوی نامطبوع را از بین می برد. زمانی که سلامتی شما در میان باشد، تکنولوژی فلز- نقره سامسونگ، استانداردی طلایی محسوب می شود. حال اگر قصد خرید کولر گازی سامسونگ اینورتر را دارید هر چه زورد تر با کارشناسان فروشگاه اینترنتی اوکی کالا تماس گرفته و کولر گازی کم مصرف سامسونگ خود را سفارش هید.

تمیز کردن هوا با استفاده از ویژگی  FULL HD در کولر گازی 2018 سامسونگ 

این فیلتر دارای چگالی بالایی است و حتی ذرات بسیار کوچک گرد و غبار را از بین می برد و هوای الوده را به هوای تصفیه شده و بسیار تمییز تبدیل می کند.مجهز بودن کولر گازی اینورتر سامسونگ 30000 به سیستم کنترل دقیق دما و تنظیم خودکار رطوبت ، هر سه مرحله خواب شما را در طول شبانه روز از گرما و رطوبت اضافی محفوظ نگه می دارد.این فیلتر دارای یک ساختار بسیار پایدار است که تحت تاثیر باکتری ها قرار نمیگیرد و هوای تمیزی را برای مدت طولانی تری فراهم می اورد همچنین سیستم شستشوی اتوماتیک اواپراتور باعث تمیز ماندن پنل داخلی می شود.