♥♥♥دریافت قیمت روز و مشاوره رایگان♥♥♥

کولرگازی سامسونگ 12000

محصول جدید

کولر گازی اینورتر 12000 سامسونگ

  • سرد و گرم
  • کمپرسور روتاری دور متغیر (اینورتر)
  • گاز مبرد R410
  • رده انرژی A
  • 5 سال گارانتی کمپرسور و 18 ماه گارانتی قطعات 
  • به همراه 5 متر لوله رایگان

جزییات بیشتر

41 قلم

مشاوره و خرید درباره این محصول

09184888850  آقای رسولی | 08734216631 دفتر مرکزی

2,730,000 تومان بدون مالیات.

اطلاعات بیشتر

نقد و بررسی تخصصی

«سامسونگ» از تولیدکنندگان موفق در حوزه‌ی لوازم خانگی و محصولات تهویه‌ی هوا است. کولرهای «Boracay» سامسونگ در دسته‌ی کولرهای اسپلیت قرار می‌گیرند و با ساختار دو تکه طراحی شده‌اند. در واقع این نوع کولرها دارای یک پنل داخلی و یک یونیت خارجی هستند. پنل داخلی با ظاهر زیبا و باریک طراحی شده و کم‌صداتر است، در حالی که یونیت خارجی بیرون از خانه نصب شده، پرسروصداتر بوده و در پشت صحنه کار خنک‌سازی هوا را انجام می‌دهد.

با توجه به بحران آب، استفاده از کولرهای گازی بیشتر از کولرهای آبی قدیمی توصیه می‌شود. به‌علاوه این نوع کولرها گزینه‌ی مناسبی برای مناطق پررطوبت هستند که امکان استفاده از کولر آبی در آن‌ها نیست. کولرهای اسپلیت ممکن است تنها عملکرد سرمایش داشته باشند یا از هر دو قابلیت سرمایش و گرمایش محیط بهره ببرند.

سامسونگ عملکرد مخصوصی را به طور خاص برای استفاده در زمان خواب معرفی کرده است. در این حالت، دستگاه حالت کارکرد را مطابق با تغییرات دمایی بدن در طول خواب تنظیم می‌کند و در این زمان با توجه به سیکل خواب انسان، دما و رطوبت را در حد مناسب نگه می‌دارد. این قابلیت باعث می‌شود در زمان خواب سردتان نشود و با علائم ناخوشایندی مثل درد استخوان، گرفتگی عضلات یا گلودرد از خواب بیدار نشوید.

برای تهیه‌ی یک کولر گازی خوب، توجه به نوع فیلتر و اثرگذاری آن مهم است. سامسونگ در کولرهای Boracay  با در نظرگرفتن فیلتر سه‌لایه، از کیفیت هوای خروجی اطمینان حاصل کرده است. فیلتر کولر دریچه‌ی آن را به طور کامل تحت پوشش خود قرار داده و گرد و غبار، مواد آلاینده و آلرژی‌زا را حذف می‌کند. فیلتر این کولر قابلیت جذب گونه‌های خاصی از ویروس و  باکتری را هم دارد. به ادعای شرکت سامسونگ، فیلتر این کولر گازی تا 99درصد ذرات معلق موجود در هوا را جذب کرده و از ورود مجدد آن‌ها به فضای اتاق جلوگیری می‌کند.