♥♥♥دریافت قیمت روز و مشاوره رایگان♥♥♥

کولرگازی ایستاده 48000 اجنرال

محصول جدید

کولرگازی 48000 اجنرال 

درحالت توربو درحین سرمایش و گرمایش کمپرسور برای مدت ۳۰ دقیقه بدون توجه به دمای محیط کارخواهد کرد. بعد از مدت ۳۰ دقیقه دستگاه از حالت توربو خارج شده و به حالت نرمال برمیگردد. دراین حالت بیشترین پرتاب باد توسط فن صورت می پذیرد. این قابلیت به منظور ایجاد تسریع در خنک شدن محیط دلخواه شما در کولرها گذاشته شده است.

جزییات بیشتر

25 قلم

مشاوره و خرید درباره این محصول

09184888850  آقای رسولی | 08734216631 دفتر مرکزی

15,900,000 تومان بدون مالیات.

اطلاعات بیشتر

کولر گازی اجنرال ایستاده 48000 

کولر گازی ایستاده و نمایشگاهی اجنرال ، از قدیمی ترین و بهترین اسپلیتهای ایستاده در بازار ایران و جهان می باشند که به دلیل کیفیت بالا و مرغوبیت جنس ، همیشه در بازار طرفداران زیادی دارد . 
کولر گازی اجنرال 48000 ایستاده مدل ARG48LECA ، محصول سال 2018 و دارای بهترین قطعات شرکت فوجیتسو جنرال ژاپن است . کمپرسور اسپلیت نمایشگاهی اجنرال T3 که می تواند در تمام شرایط آب و هوایی ایران به راحتی کار کند . خصوصیت بارز این مدل کمپرسور قوی ، مصرف برق و صدای پایین است . 
اسپلیت ایستاده اجنرال دارای گرید انرژی A+ است که نسبت به بقیه مدلهای موجود در بازار تا 40 درصد مصرف برق کمتری دارد . این دستگاه می تواند در دمای بین 30- تا +75 درجه سانتیگراد به راحتی کار کند . فیلتراسیون پیشرفته دستگاه می تواند تمام ذرات و آلودگی های معلق در هوا را گرفته و دفع نماید . همچنین بوهای بد محیط نیز با کمک این سیستم گرفته می شود . در نهایت با گرفتن تقریبی 99/99 صدم درصد ذرات و باکتری های مضر محیط ، هوایی تمیز و بدون آلودگی را تحویل می دهد . 
کولر گازی ایستاده 48000 اجنرال دارای پرتاب باد قوی تا 20 متر به چهار جهت و پرتاب باد سه بعدی است که با کمک فن بولیور قدرتمند جریان هوا را به تمام فضای مورد استفاده به یک میزان می رساند . جهت استفاده در مناطق با رطوبت بالا و شرجی این دستگاه قادر است که رطوبت هوا را گرفته و همچنین قطعات و بدنه نیز در مقابل زنگ زدگی و رسوب ایمن هستند . 
کولر گازی ایستاده اجنرال 48000 را می توان در فضاهای بزرگ ( تالارها ، سالن های بزرگ ، باشگاهها ، فرودگاهها و ... ) و بدون اشغال کردن فضای زیاد مورد استفاده قرار داد و با قدرت سرمادهی و پرتاب باد بالا از هوایی خنک لذت برد . کمپرسور کولر گازی نمایشگاهی اجنرال ساخت شرکت فوجیتسو جنرال ژاپن است . قطعات اصلی در کل ساخت کشور ژاپن می باشد که در کشور تایلند مونتاژ می شود .